Výsledková listina

(S1) Matematická analýza - Teorie funkcí a funkčních prostorů

1. cena Ondřej Kurka O množinách fréchetovské subdiferencovatelnostiUK Praha, MFF
Katarína Quittnerová Homeomorfizmy v Sobolevovom priestore W1,n-1UK Praha, MFF
3. cena Václav Vlasák Ideály kompaktních množin a borelovské funkceUK Praha, MFF
Čestné uznání Miroslav Kačena Choquetova teória a súčiny funkčných priestorovUK Praha, MFF

(S2) Matematická analýza - Teorie diferenciálních a integrálních rovnic

1. cena Peter Bella Správanie slabého riešenia Navier--Stokes--Poissonovho systému pre veľké časyUK Praha, MFF
2. cena Libor Pavlíček Delta-monotonní operátoryUK Praha, MFF
3. cena Veronika Fišerová Lipschitz functions in analysis of PDEsUK Praha, MFF

(S3+S4) Teorie pravděpodobnosti a matematická statistika
Ekonometrie a finanční matematika

1. cena Jana Šnupárková Existence slabého řešení stochastické diferenciální rovnice řízené frakcionálním Brownovým pohybemUK Praha, MFF
2. cena Michal Juráška Cointegration of Economic Time SeriesUK Praha, MFF
3. cena Ondřej Vencálek Modelování růstu dětíUK Praha, MFF
Čestné uznání Ondřej Honzl Odhady délkové intenzity bodového procesu úsečekUK Praha, MFF
Radka Picková Transformace náhodných veličinUK Praha, MFF
Lucie Urbanová Aplikace fuzzy množin v psychometriiUPOL Olomouc, PřF

(S5+S6) Matematické struktury

2. cena Petr Glivický Velká Fermatova věta v aritmetikách s axiomaticky zavedenou exponenciálouUK Praha, MFF
David Pospíšil Vychylující moduly nad Gorensteinovými okruhyUK Praha, MFF
Petr Škoda Bounds for the real number graph labellings and application to labellings of the triangular latticeUK Praha, MFF
3. cena Alexandr Kazda The chain relation in sofic subshiftsUK Praha, MFF
Josef Cibulka a Jan Hladký Elementary proof of Rayleigh formula for graphsUK Praha, MFF
Ján Mazák Circular Chromatic Index of SnarksUK Bratislava, FMFI
Čestné uznání Erika Trojáková Topologické vyjadrenie niektorých pojmov analýzyUK Bratislava, FMFI
Josef Cibulka On the chromatic number of the six-dimensional spaceUK Praha, MFF
Bernard Lidický On choosability of planar graphs without short cyclesUK Praha, MFF
Pavel Rytíř Lattices and codesUK Praha, MFF

(S7) Teoretická informatika

1. cena Jan Hladký Induced Bipartite Subgraphs in a Random Cubic GraphUK Praha, MFF
2. cena Václav Brožek Decidability and complexity of infinite-state stochastic gamesMU Brno, FI
Vojtěch Forejt Decidability and complexity of finite-state stochastic gamesMU Brno, FI
3. cena Martin Slota Transformational Semantics and Implementation of Evolving Logic ProgramsUK Bratislava, FMFI
Rastislav Šrámek, Tomáš Vinař a Broňa Brejová The On-line Viterbi AlgorithmUK Bratislava, FMFI
Monika Steinová On the power of local orientationsUK, Bratislava, FMFI
Čestné uznání Rastislav Lenhardt Composite Mathematical GamesUK Bratislava, FMFI

(S8) Aplikovaná informatika

1. cena Ján Žižka Construction of 3D mapUK Bratislava, FMFI
2. cena Alena Jančigová Prehľadávanie grafov pomocou zvukových signálov v priestoreUK Bratislava, FMFI
Karel Martišek Numerical Methods of Multispectral Confocal MicroscopyVUT Brno, FSI
3. cena Hana Spálová Analýza a rozpoznávanie farebných obrazovUK Bratislava, FMFI
Róbert Hájek Univerzálna webová XML databázaUPJŠ Košice, PrF
Čestné uznání Martin Večeřa Dolování znalostí na webuMU Brno, FI

(S9+S10) Aplikovaná matematika

1. cena Tomáš Ligurský Approximation and numerical realization of 3D contact problems with given friction and a coefficient of friction depending on the solution.UK Praha, MFF
Jan Kratochvíl Numerické simulace deformací visko-elastických materiálů, zejména asfaltuUK Praha, MFF
2. cena Martin Hadrava Modelování proudění v časově závislých oblastechUK Praha, MFF
Jiří Falta Shear layer-synthetic jet interaction. Qualitative solutionUK Praha, MFF
Čestné uznání Martin Takáč Porovnanie rôznych metód riešenia extrémne zle podmienených sústav lineárnych rovníc UK Bratislava, FMFI